Plan zajęć

wrzesień 2020r.

18.9.2020

Drodzy Słuchacze,
w związku z zapowiedzią wprowadzenia w Polsce nowych obostrzeń, które mają zacząć obowiązywać już od soboty, 17 października w trosce o Wasze zdrowie oraz o zdrowie naszych pracowników podjęliśmy decyzję o wdrożeniu w strefie czerwonej częściowego nauczania w trybie na odległość. Nauka zdalna obejmuje w tym momencie zajęcia teoretyczne.

Aby nadal uczyć w jak najbardziej bezpieczny sposób, dokonaliśmy aktualizacji planów zajęć:

·         Wprowadzamy jasny podział na zajęcia realizowane w trybie online oraz stacjonarnie;

·         Obecność na zajęciach praktycznych jest – jak dotychczas  - obowiązkowa;

·         Realizacja zajęć teoretycznych możliwa będzie w formie nauki na odległość – materiały z zajęć teoretycznych będą na bieżąco publikowane w Stefie Słuchacza.

ZAJĘCIA W SZKOŁACH ŻAK, KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ W POWIATACH ZAKWALIFIKOWANYCH DO STREFY ŻÓŁTEJ ODBYWAJĄ SIĘ BEZ ZMIAN – ZGODNIE Z OPUBLIKOWANYMI PLANAMI ZAJĘĆ.

Poniżej w pliku do pobrania znajduje się plan zajęć na rok szkolny 2020/2021 dla liceum ogólnokształcącego, bezpłatnych szkół policealnych oraz 10-miesięcznych kursów.

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: