Informacje dotyczace egzaminów zawodowych

5.6.2020

W załączonym pliku znajduje się harmonogram egzaminów zawodowych w sesji czerwiec/lipiec 2020r. Na każdy egzamin należy zgłosić się 30 min. wcześniej.

Egzaminy odbędą się w Powiatowym Zespole Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych ul. Bema 8 w Oświęcimiu, z wyjątkiem kwalifikacji AU.62., który odbędzie się na pracowni kosmetycznej ul. Zaborska 2a w Oświęcim.

Na egzamin zabieramy dowód osobisty, czarny długopis, własną maseczkę. Wykaz pozostałych przyporów, które można zabrać na egzamin znajduje się w oddzielnym wpisie na stronie www. w zależności od kwalifikacji i rodzaju egzaminu.

Na egzaminy, które odbywają się w "Technikum Chemicznym" zdający ze Szkoły Żak będą wpuszczani wejściem od ulicy Olszewskiego (dojść można od strony marketu Mila).

Jest również możliwość dojazdu do tego wejścia - drogą obok hali sportowej, przejazd obok internatu, następnie korty tenisowe i dojazd na parking wewnętrzny. Prosimy o zwracanie uwagi na zamieszczone oznaczenia.

Na stronie znajduje się wpis "Wytyczne dla słuchaczy". Dotyczy procedur obowiązujący w trakcie egzaminów związanych z Covid-19. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z dokumentem i stosowanie wszystkich zawartych w nim zasad.

 

 

 

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.