O szkole Żak w Oświęcim

Szkoła dla dorosłych Żak Oświęcim oferuje wysokiej jakości poziom kształcenia dla osób z województwa małopolskiego. Słuchacze w każdym wieku mogą znaleźć dla siebie atrakcyjne kierunki rozwoju, dzięki którym zdobycie pracy w wymarzonym zawodzie będzie znacznie łatwiejsze. Wykwalifikowana kadra dydaktyczna zapewnia zajęcia na wysokim poziomie merytoryki oraz nastawieniu na umiejętności praktyczne. Jednoroczny tok kształcenia może się odbyć na jednym z następujących kierunków: konsultant ds. dietetyki, rejestratorka medyczna, trener personalny z elementami fitness, wizażystka/stylistka, dekorator wnętrz, grafika komputerowa, instruktor ds. terapii uzależnień, agent celny, manikiurzystka, a także podologia, transport i logistyka, rachunkowość i finanse czy aranżacja ogrodów. W szkole policealnej Żak można odbyć naukę na jednym z następujących kierunków: florysta, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik usług kosmetycznych. O wysokim poziomie usług świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi tytuł Lidera Nowych Technologii, Firmy dla Ludzi, odznaczenie Najwyższej Jakości Quality International, ale również Medal Europejski za ofertę edukacyjną z zakresu kursów i szkoleń, w tym kursów kosmetycznych, kursów dla opiekunów w żłobku czy ogólnopolskiej sieci szkół policealnych. Siedziba szkoły znajduje się przy ulicy Rynek Główny 8. Oddział w Oświęcimiu powstał w 2002 roku. Sekretariat jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00 oraz w soboty w godzinach od 8.00 do 16.00.

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Już dzisiaj możesz zacząć podążać za swoją pasją, uczyć się dokładnie tego, czego będzie od Ciebie oczekiwał Twój przyszły szef lub samemu stać się swoim szefem i kształtować swoją finansową przyszłość.

Tę drogę wybrało już ponad pół miliona słuchaczy szkół Żak. Dołącz do nich!

Rejestracja on-line zajmie Ci kilkanaście sekund, a korzyści z niej będziesz czerpać do końca życia.