Menu

Terminy egzaminów zawodowych.

22 grudnia 2017

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE ZAWODOWE STYCZEŃ-LUTY 2018

KWALIFIKACJA

RODZAJ EGZAMINU

DATA

GODZINA

MIEJSCE

TECHNIK ADMINISTRACJI

A.68

pisemny

11.01.2018

10.00

Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu, Oświęcim, ul. Leszczyńskiej 7

A.68

praktyczny

10.01.2018

9.00

Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu, Oświęcim, ul. Leszczyńskiej 7

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI

A.36

pisemny

11.01.2018

12.00

Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu, Oświęcim, ul. Leszczyńskiej 7

A.36

praktyczny

20.01.2018

9.00; 15.00*

Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim, ul. Olszewskiego 2a

A.65

praktyczny

15.01.2018

15.00

Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim, ul. Olszewskiego 2a

 

Lista zdających w poszczególnych godzinach - egzamin praktyczny A.36 w dniu 20.01.2018

1. Marta Baluś

godz.: 9.00

2. Olga Bienia

3. Tomasz Błach

4. Ewelina Dębowska

5. Agnieszka Foks

6. Patrycja Hadryan

7. Barbara Hoder

8. Małgorzata Juras

9. Natalia Kamińska

 

 

1. Ewa Kubisty

godz.: 15:00

2. Magdalena Folga

3. Monika Lelito

4. Sandra Matlak

5. Agnieszka Pyrek

6. Anna Sikorska

7. Alicja Siuda

8. Agnieszka Stokłosa

9. Małgorzata Wdowiak

10. Dominika Wysogląd

 

KWALIFIKACJA

RODZAJ EGZAMINU

DATA

GODZINA

MIEJSCE

TECHNIK INFORMATYK

E.13

pisemny

11.01.2018

12.00

Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu, Oświęcim, ul. Leszczyńskiej 7

E.13

praktyczny

10.02.2018

8.00, 12.00, 16.00*

Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim, ul. Olszewskiego 2a

E.14

pisemny

11.01.2018

14.00

Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu, Oświęcim, ul. Leszczyńskiej 7

E.14

praktyczny

15.01.2018

16.00

Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim, ul. Olszewskiego 2a

 

Lista zdających w poszczególnych godzinach - egzamin praktyczny E.13 w dniu 10.02.2018

1. Tomasz Brandys

godz.8.00

2. Rafał Szymakowski

3. Mateusz Bugaj

4. Grzegorz Chwierut

 

 

1. Dawid Fijałkowski

godz.:12.00

2. Sebastian Gosko

3. Piotr Kukla

4. Patryk Pasko

 

 

1. Jacek Budzeń

godz. 16.00

2. Anna Treścińska

3. Lidia Trybuś

 

KWALIFIKACJA

RODZAJ EGZAMINU

DATA

GODZINA

MIEJSCE

TECHNIK BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

Z.13

pisemny

11.01.2018

12:00

Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu, Oświęcim, ul. Leszczyńskiej 7

Z.13

praktyczny

10.01.2018

13.00

Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu, Oświęcim, ul. Leszczyńskiej 7

KWALIFIKACJA

KWALIFIKACJA

KWALIFIKACJA

KWALIFIKACJA

KWALIFIKACJA

FLORYSTA

R.26

pisemny

11.01.2018

12.00

Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu, Oświęcim, ul. Leszczyńskiej 7

R.26

praktyczny

26.01.2018

12.00; 16.00*

Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim, ul. Olszewskiego 2a

 

Lista zdających w poszczególnych godzinach - egzamin praktyczny R.26 w dniu 26.01.2018

1. Wioletta Goc

godz.12.00

2. Katarzyna Gryga

3. Antonina Jarocka

 

 

1. Gabriela Kublińska

godz. 16.00

2. Wanda Mejza

3. Nalalia Zaczkiewicz-Mazur

 

 

KWALIFIKACJA

KWALIFIKACJA

KWALIFIKACJA

KWALIFIKACJA

KWALIFIKACJA

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

A.61

pisemny

11.01.2018

12.00

Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu, Oświęcim, ul. Leszczyńskiej 7

A.61

praktyczny

10.01.2018

13.00

Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu, Oświęcim, ul. Leszczyńskiej 7

A.62

praktyczny

26.01.2018

8.00

Pracownia Kosmetyczna, Oświęcim, ul. Zaborska 2a

Zobacz także