e-Legitymacje szkolne

możliwość odbioru.

19.9.2024

Informujemy, że jest już do odbioru części e-legitymacje szkolnych.

Przede wszystkim dla osób, które złożyły zdjęcie w okresie wakacji oraz początkiem września.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z sekretariatem w celu weryfikacji czy dana e-legitymacja jest już gotowa. Należy podać swoje dane (imię i nazwisko) oraz kierunek kształcenia.

Pozostała część e-legitymacji jest zamawiana na bieżąco.

Cały czas istnieje również możliwość dostarczenia zdjęć przez osoby, które nie zrobiły tego wcześniej, a wyrażają chęć posiadania e-legitymacji szkolnej. Nadmieniam jednak, że jej posiadanie nie jest obowiązkowe.

Powyższa informacja dotyczy tylko słuchaczy, którzy rozpoczęli naukę od 01.09.2024r. Pozostali posiadający legitymacje "papierową" nadal korzystają z niej w takiej formie, można zgłaszać się już w celu podbicia jej na kolejny semestr.