Przedmiot "podstawy przedsiębiorczości"

15.9.2022

Informujemy dla słuchaczy szkół policealnych. (nie dotyczy liceum)

Na zajęcia z przedmiotu "podstawy przedsiębiorczości" uczęszczają tylko osoby, które nie realizowały takich zajęć w szkole średniej.

Osoby, które na złożonym świadectwie ukończenia liceum lub technikum mają ocenę końcową z tego przedmiotu - są z niego automatycznie zwolnione, nie ma potrzeby składania dodatkowych pism. Jest również możliwość zwolnienia na podstawie ukończenia innej szkoły policealnej, w której taki przedmiot był realizowany. Prosimy wtedy o dostarczenie świadectwa ukończenia takiej szkoły.

Nie ma możliwości zwolnienia na podstawie ukończonych studiów, kursów itp. W sekretariacie szkoły dostępna będzie lista osób, które muszą na te zajęcia uczęszczać. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z biurem.